úterý 3. prosince 2019

Srdečně
Příští týden od 9. 12. budou na radničním nádvoří v Českých Budějovicích trošku jiné trhy, než jsou ty na náměstí. Atmosféru těhle maličkých trhů mám moc ráda a když se ke mě donesla výzva hospice Jihočeské dítě v srdci. Věděla jsem, že se připojím. Uspořádali sbírku ručně dělaných srdcí a srdíček, která potom na trzích prodají.
Původně jsem myslela, že dodáme srdíčka šitá. Nakonec šitá nejsou.Hledala jsem variantu, kterou snadno zvládneme spolu s dětmi a bez stroje.A tak budou na stánku srdíčka z vlny, která kouše a na svetr bych ji nechtěla.
A taky srdíčka ze starých map, ve kterých už nikdo nečte...

Přijďte, pokud nejste z daleka, a koupí srdíček (nejen těch od nás) pomozte rodinám s nelehkým údělem.

Na radnici budou ve stejnou dobu tvořivé dílny pro děti. Dílny budou každý adventní víkend i v rabštejnské věži. Byli jsme tam v sobotu a děti si odnesly krásný adventní kalendář a papírový věnec. Já si mezitím prohlídla vtipnou výstavu Stanislava Kahudy i Daniela Kyncla. Musíme se tam vrátit a projít si to i s rébusy, to už jsme nestihli.

 


Nu a zase jako každý rok běží adventní kalendář od Farbenmixu. Najdeme si čas na ušití tašky? Skoro si myslím, že to letos nedám, ale kdo ví...


Žádné komentáře:

Okomentovat