neděle 13. prosince 2015

Adventní kalendář


Lieber Farbenmix Team! Vielendank für denn tollen Adventskallender. Diesmall war es für mich sehr spannend. Meine Vorstellungsfähigkeit (oder wie sag Mann das) ist ganz schwach und jeder Schrit war wie Abenteuer. Vielendank für die grosse Freude! (Hier habe ich meine Deutchsprache ausgeschopft und muss auf Tschechisch weiterschreiben...)

Letošní adventní kalendář se mi obzvlášť líbil! Nešila jsem den po dni. A tak pro mě byl výsledek hodně velkým překvapením.Původně jsem se s tím nijak extra crcat nechtěla, ale pak jsem uviděla ostatní rozdělané kousky a dostala chuť na nějakou aplikaci. Výšivka motivu ze stužky mi nakonec přišla nejschůdnější - u vyšívání se dá totiž koukat třeba na Stardance ;-)
Zipy jsem použila všechny ze zásob mojí mamky a tchýně. Nešily se tak dobře jako by se šil nový nekonečný zip, ale já ráda koukám jak se zásoby tenčí...


Výsledek mě nadchnl rafinovaným a promyšleným střihem - vznikl prostorný neceser s pěti kapsami.


Na jednu ze čtyř vrchních látek jsem střihla do menšího zbytku starší bavlny z Ikey. Tahle zeleno bílo černá látka se mi líbí moc, ale už jí bohužel nemají a tady vůbec nevynikne.Schovává se uvnitř, ale to se při postupném odhalování postupu těžko naplánuje.


 Tak co, navnadila jsem někoho na adventní šití? Jestli ano, stále je možnost si kalendář postahovat - a zítra bude zveřejněn poslední krok. To co jsem tedy nafotila je ještě polotovar před dokončením!
7 komentářů:

 1. Dobře to vypadá. Já už bych na to bohužel neměla čas, ale je to dobrý nápad.

  OdpovědětVymazat
 2. Ta si mi moc lybi. To Kvytko vepredu, krasne.
  Pa,
  Petra

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za milé komentáře! Věrko s časem je to věčný boj!

  Vielendank für nette Komentare! Am meisten Petra - es ist ganz einzigartig von jemanden aus Deutschland Tschechisch lesen - Tolle Überraschung!

  OdpovědětVymazat